Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha kigyúrom magam, akkor az...

Ha kigyúrom magam, akkor az valamennyire az arcomra is hatással lesz?

Figyelt kérdés
Lágy arcvonásaim vannak fiú létemre ami eléggé zavar,ha elkezdek gyúrni férfiasabb arcom lesz vagy ez teljes mértékben genetika függő?

2016. jan. 25. 22:27
 1/8 anonim válasza:
Sokat nem fog változni, akkor szokott ha túlsúllyal kezdenek edzeni, mert a testzsír csökkenés miatt az arcukról is "fogynak" és így csontosabbnak, markánsabbnak tűnik.
2016. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cortez70 ***** válasza:
Nem nagyon, max ha koxolsz is.
2016. jan. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
43%
Igen. meg fog változni az arcod. de csak egyetlen változást idézhetsz elő: a túlterheltség utáni öregedést. amit nem tudsz visszafordítani.
2016. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Abban az esetben, ha hízol természetesen az arcod is változni fog minimálisan. Például ha hízol 20 kilót akkor garantáltan az arcod is hízni fog egy kicsit! :)
2016. jan. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerinte a lány vonások szépek, de te tudod, mit akarsz.
2016. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó te lány vagy? :D Mert nem sok lány mondott ilyet eddig a lányos arcról...
2016. febr. 8. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, lány vagyok. De nem kérek privát üzenetet. :) 22 vagyok. És a szép vonások alatt NEM ilyen Justin Bierbt értek.

(Lányos arcot nem is írtam.)


Hanem... hát például egy ismerősömet, de őt nem linkelhetem. :)


DE pl. DiCaprionak is kisfiús feje volt, és mindenki odáig volt érte. Más kérdés, ez elég hülyén néz ki, mikor megöregszel. A babaarc nem áll jól neki se így 40 fölött.

2016. febr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jé, tényleg úgy írtam, de nem lány, hanem lágy vonás akart lenni. :) Nem vettem észre, hogy elírtam.
2016. febr. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!