Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinek mi a tuti módszere az...

Kinek mi a tuti módszere az oldalán felgyülemlő zsír eltüntetésére?

Figyelt kérdés
Tudom, h futás, meg diéta, de tudnátok konkrétumot írni...?mennyi futás?milyen diéta?
2010. márc. 27. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Olvasd végig a hasonló kérdésekre adott válaszokat, egyböl megtudod, csak kicsi idöt rá kell szánnod.
2010. márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 igabcsy válasza:
Csak egyetérteni tudok az előzővel. Miért nem lehet elolvasni a régi kérdéseket/válaszokat, és egy kicsit kutakodni mielőtt valaki felteszi ugyanazt a kérdést ezerhétszázhuszadszor?????
2010. márc. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tekerd be magad fóliával és tornázz, végezzél a csípőddel körző mozdulatokat. Addig csináld, amíg bele nem izzadsz a fóliába. Meglásd 1 hónap alatt olvadnak le a kilók az oldaladról.
2010. márc. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Végig olvastam, de senki sem ad konkrét választ(mit,mennyit,hogyan)....eddig is futottam, ez után is futok...nem csak a gép előtt ülök naphosszat....és talán azért teszem fel ezt a kérdést 55milliomodszorra, mert nincs időm keresgetni....Azért még várnám a válaszokat....
2010. márc. 27. 09:11
 5/9 anonim ***** válasza:

leülsz a két sarkadra és oldalra hajligatsz.Tarkón a kéz.

Aztán kiülni jobbra, a sarok mellé, majd vissza, balra mellé, vissza.

Hullahopp-karikázás, negyed óra naponta.

Lábemelgetés a földön fekve, jobb térd a bal könyökhöz(tarkón kulcsol) majd ellenkezőleg.


Nem értem, akinek nincs válasza, az minek ír?

2010. márc. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gép előtt ülve, behúz a hasizom, benntart. Gerinc egyenes. Ahányszor eszedbe jut.
2010. márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
09:12....az első 2 sort kirészleteznéd.....
2010. márc. 27. 12:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem az vagyok, aki ezt irta:

leülsz a két sarkadra és oldalra hajligatsz.Tarkón a kéz.

Aztán kiülni jobbra, a sarok mellé, majd vissza, balra mellé, vissza.

de azért részletesebben leirom neked.


"leülsz a két sarkadra és oldalra hajligatsz.Tarkón a kéz."

Letérdelsz, ráereszted a fenekedet a sarkadra és oldaltra hajlongsz felváltva jobbra-balra, közben a kezed a tarkón

van.


"Aztán kiülni jobbra, a sarok mellé, majd vissza, balra mellé, vissza."


Szintén letérdelsz, és ügy ülsz le, hogy a feneked a sarkad mellet oldalt teszed le, felvátva jobbra és balra. Vigyázz, hogy ne borulj fel.

2010. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
OK...Kösz!Ezt eddig nem ismertem....
2010. márc. 27. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!