Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan formálhatnám az alakom,...

Hogyan formálhatnám az alakom, ha az orvos minden térdet terhelő tevékenységtől eltiltott?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ússzál! Az kíméli a térdet.

Kérdezz rá az orvosodnál direkt a biciklizésre, azt ugyanis olyannak is szokták ajánlani, aki a futástól és túrázástól el van tiltva a térde miatt. De ha állandóan hegynek fel tekersz nagytányéron, az biztosan hazavágja a térdet, tehát terep és fokozat kérdése is. Általában a pörgetős fokozatra kell törekedni, mert amikor nagy csapásszámmal kerékpározol, akkor a térded nincsnagy terhelésnek kitéve.

2010. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :) úszás eszembe se jutott pedig szeretek. a térdem már tönkre van pedig műtve van mind2... :S
2010. márc. 21. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaja az úszás jó... meg pl olyan kondigépek, amiken ülsz... külső-belső comb erősítés simán mehet... ahogy a has, a hát és a karizom is.

Sulyzózhatsz is.

Vagy csak simán leülsz és lábemelgetés meg a többi gyakorlat.

Attól függ mi a célod, zsírégetés vagy izomépítés.

Vagy csak simán állóképesség növelés... ahhoz talán tényleg az úszás a legjobb.

2010. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Norbi ducitréning 1. - nekem mindkét térdem műtötték 18 évesen és túlsúlyom lett. (most 27 vagyok) Ideig óráig megfogadtam hogy eltiltottak a terhelő hülyeségektől aztán rájöttem csak átverem magam. Ez a kicsit fitnessz szerű valami tökéletesen megmozgat és kevésbé fájnak a térdeim is mióta érzem, hogy erősödnek vissza a térdem melletti izmok. Ja.. több éves gyógytorna semmit sem ért. Az úszás meg körülményes néha. Ezt itthon szinte ingyen minden nap használhatom.
2010. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :) de ezt azért túlsúlynak nem nevezném. nem fogyni akarok csak formálni kicsit :) először én se hallgattam a dokira. fokozatosan elkezdtem mozogni a felépülési idő után de az lett az eredménye, hogy megint előjegyzésem van :S
2010. márc. 22. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!