Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha guggolásnál recseg-ropog a...

Ha guggolásnál recseg-ropog a térdem (de nem fáj) akkor azt nem szabad csinálni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 18:46
 1/3 Szergej55 ***** válasza:
Amíg nem fáj, nagy valószínűséggel nincs nagy gond, de lehet, hogy annak az előzménye. Én innen a szobámból sajnos nem tudom megtippelni, mi lehet a baja, ha nem szeretnéd, hogy valami baj történjen vele, akkor nézesd meg hozzáértővel.
2015. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aikiboxer ***** válasza:
100%

Dehogynem... Majd bemeleszik/hozzászokik.


Eleinte támaszkodva guggolj (asztalnak, széknek), hogy csökkentsd a terhelést. Nyomj le 3x30-at heti 2x és pár hét alatt teljesen elmülik a recsegés.

2015. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

pár éve voltam orvosnál vele (akkor fájt is) ránézett és azt mondta a Doktor ÚR,hogy "a kisasszony nagyon ráér ilyenekre" nincs annak semmi baja.."

......

akkor abbahagytam a sportolást,és elmúlt a fájdalom,pár hónapja elkezdtem megint futni,gimnasztikázni,és sokat ropog,de (még) nem fáj,csak idegesít a hangja

2015. nov. 26. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!