Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy héten hány napot pihenjek...

Egy héten hány napot pihenjek és hányat edzek?

Figyelt kérdés
18 hónapja edzek (15 hónap teremben 3 hónapja otthon + előtte nyomtam otthon fekvőtámaszt felülést de akkor még nemsokat tudtam erről a sportról) eleinte ugy edzetem hogy heti 3 ba majd 4-5 tavaj nyár végére 6-7 aztán jött a suli és megint 3-4 néha 5 miota otthon edzek megint heti 7 nap és ugy hallottam h ha nem pihenek kihajtom az összes magnéziumot a szervezetemből és tönkremegyek. Hozzáteszem izomcsoportokat egy héten egyszer edzem,alkarra edzek 3x és vállra még 2x tehát pl a mell, hát, bicepsz, has pont egy hetet pihen. És az a probémám van hogy pl egy melledzés után mást már nemtudok megcsinálni mert kifáradok (3 gyakorlatot csinálok de azt nagyon keményen)
2010. márc. 20. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:

ÉN úgy szoktam hogy heti 6 edzés

hétfő kedd szerda péntek szombat vasárnap és minden izmomat 2 naponta edzem. De a hasat minden nap szoktam és egész jól haladok vele.

De az az igazság hogy van akinek ez jön be van akinek az

2010. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!