Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen kiegészítőt tudnátok...

Milyen kiegészítőt tudnátok ajánlani futó illetve fociedzés utánra?

Figyelt kérdés

Valami "cucc" kellene, hogy amikor vége az edzésnek akkor ne kezdjek el izomból illetve testsúlyból veszíteni. Sajnos én munka mellett űzöm a testépítést és a focit...étkezésemre próbálok ügyelni ahogy tudok csak az utóbbi időben fogytam és nem áll jól...ezért kellene valami olyan megoldás (amit most tőletek kérnék tanácsot), hogy az edzések után visszatöltődjek. Kiegészítőket persze szedek én is...fehérje turmix és BCAA..csirkemell és rizs, brokkoli, tojás...vitaminok, gyümölcsök. Hát kíváncsi vagyok mit tudtok ajánlani nekem.

Üdvözlet mindenkinek!



2015. nov. 4. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha fogytál az nem azért van, mert nem fogyasztasz edzés utáni "cuccot", hanem mert szar az étrended és kevesebb kcal-t viszel be, mint amit felhasználsz.
2015. nov. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!