Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki! milyen gyakorlatokkal...

Valaki! milyen gyakorlatokkal erhetem ezt a testet el?

Figyelt kérdés
[link] a has es a combok erdekelnenek,tipikus modell alkat.futason kivul milyen gyakorlatokat kene alkalmaznom?

2015. nov. 1. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne akard ezt elérni, anorex-gyanús a hölgyike.
2015. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit. Ezen egy deka háj nincs. Elég neki három gyakorlat a kép készítése vagy a nagy levetkőzések előtt és kész is.

Ahhoz pedig, hogy fogyj, mozogni kell és diétázni. Illetve egy arra alkalmas genetikai háttér sem hátrány.

2015. nov. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ezt ne akard elérni. Én anorexiás voltam, 35 kilóra lesoványodtam, és még úgy sem voltam ilyen, mert ehhez alkat kell. Én nem vagyok ilyen, és már nem is bánom. Őszintén: kit érdekel, hogy milyen az alakod?!

Hozd ki a legjobbat magadból, kombinálj súlyzós/erősítős edzéseket kardióval (futás, úszás, távgyaloglás stb.), és akkor bomba alakod lesz.

Szerintem a jó alak titka, hogy sokféle módszerrel éred el.

Sportolsz+ úgy is eszel (sok fehérje, normál szénhidrát és zsír), és kipróbálhatsz néhány állítólag anyagcsre gyorsító ételt/italt. (például zöld tea, fahéj)

Én megjártam a poklot is, és nagyon kérlek, ne akard ezt. Nem éri meg. Eleinte úgy tűnik, de NEM. Írj privátban, ha még van kérdésed:)

2015. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!