Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akaraterő, cél megvan. Már...

Akaraterő, cél megvan. Már csak az a kérdés, hogy jó lesz-e így?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok.Illetve nem teljesen.Fogyni is szeretnék min.10 kilót.Régebben már volt olyan időszak,hogy évekig tornáztam szinte mindennap 30-50 percet.Zsírégető gimnasztikát,illetve heti 3x kocogtam is.Most még egyelőre nem kocogok,csak benti tornát csinálok.Ülőmunkám van.Szerintetek kezdjem megint fokozatosan,vagy a testem emlékezni fog majd?Tegnap zóna edzést csináltam,hát alig tudtam utána lépcsőzni,de nagyon kellemes volt.Mellette kalóriát számolok,és igyekszem főleg csirkemellet,rizst,szénhidrátcsökkentett pékárut,durumtésztát,zöldségeket enni.Sajnos előfordul,hogy nem sikerül mindig teljesíteni a fehérjeadagot,mert a tojást nem szeretem annyira,mindig csirkemellet sem tudok venni,és nem csak magamra kell főzni?Érdemes valami táplálékkiegészítőre,fehérjére beruházni?Vagy vannak hasznos,bevált tanácsaitok?Szeretném jól csinálni.

2015. okt. 19. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó-jó, a benti torna videók általában köredzéseken alapulnak, kiegészítve női DVD-nél pár 2-5-KG súlyzókkal, szóval annál nagyobb terhelés-intenzitás kellene idővel. Étrend jó lesz számold a makro-tápanyagokat is. Csirkemell helyett még a tonhalkonzerv sem lesz, kompromisszummal lehet találni normális árban és nem darált csőcselék halkonzervet, túrót/cottage cheese-t sok féle képpen tudod hasznosítani és jó a fehérjetartalma azt érdemes beiktatnod az étrendedbe.
2015. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tonhal konzerv is jó*
2015. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!