Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan taníthatnék zumbát?

Hogyan taníthatnék zumbát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szeretek zumbázni és hastáncolni. Kb. 4 hónapig jártam is egy zumbás lányhoz. Már Ő abbahagyta az oktatást a városban, ezért itthon szoktam napi 2 órát zumbázni. Nagyjából 40-45 zenére tudom a lépéseket, ami kb. 2,5 órát jelent. Ezek között van 1-2 olyan is, amire én találtam ki a koreográfiát, és még szeretnék több zenére is csinálni. Nagyon megszerettem ezt a sportot, és szeretném továbbadni másoknak is azokat, amiket tudok. Csak az a baj, hogy nem tudom, hogy hogyan kezdjek hozzá. Természetesen ingyen szeretném, nem kérnék érte pénzt, mert engem inkább az érdekel, hogy szeressék a gyerekek és az idősebbek is a sportot, meg csak idén fogok érettségizni, így nyilván papírom sincs arról, hogy bármi közöm lenne a sportokhoz, főként a zumba-oktatáshoz.

A bajom csak annyi, hogy nem tudom, hogy hol tartsam az órákat. Még ugye nem dolgozok, így bérelni sem tudnék termet, mert nincs miből. Emberek lennének, akik jönnének, meg szórólapokat is tudok csináltatni és azokat "szétszórni" a városban.

Esetleg tudnátok segíteni, adnátok tanácsot, hogy hol lehetne órát tartani? Vagy kihez forduljak segítségért?

Nagyon megköszönném, ha segítetek! :)



2015. okt. 7. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Èn miskolcra járok a földes gimibe. Nekem azt mondta a tanárom, hogy jár be pèntekenkènt egy csaj 500/óra tanítani táncot. Ő egyetemista ès mint hobby űzi. Szóval szerintem esetleg közeli gimik,ált. sulikba próbálkozz.:)
2015. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!