Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az alábbi gyakorlattal lehet...

Az alábbi gyakorlattal lehet javítani a helyből távolugrást? +még 1 kérdés.

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=qeFHdXPAjKY&feature=related



+még fogok békaszökdelést,+mélyguggolásból felugrást.



Ja és még valami:

Nem szoktam legtöbbször tartani pihenőnapot.

pl.egyik nap fekvőtámaszozok, ekkor mellre,+tricepszre"gyúrok", ha ez kész, alkarra, ha az alkar kész, vállra.


Másik nap: Bicepszre, egykezes súlyzóval(10 kg) 4*10-et.(még csak ennyi megy).Ezt követően hasprés,2*50-60-at(vagy amennyi sikerül, volt már úgy is, hogy nem szériáztam, hanem egyszerre megcsináltam a 100-at)


Nah szóval.:Nem tartok pihenő napot, de nem ugyanazokra az itmokra edzek naponta, tehát elvileg tudnak"pihenni", mert egy izomcsoportra csak minden 2. nap gyúrok.

Jó ez így???


2010. márc. 13. 19:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Válaszoljon már valaki:D:D:D
2010. márc. 13. 22:33
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Ezekkel amit írtál lehet javítani a helyből távolugrást, meg lépcsőzéssel is főleg ha futsz, ha ezekkel nem lehetne javítani, akkor semmivel sem.

2. Szerintem jó, ha sokkal több időt edzenél, akkor azt mondanám hogy hiába más izomcsoportokat edzel, akkor is kell pihenő nap, hogy a szervezet kitudjon kapcsolódni, bár ettől függetlenül lehet hogy néha nem ártana 1-1 pihenő nap, de ennél sokkal hosszabb edzés kéne hogy szükség legyen pihenő napokra, főleg úgy hogy más izomcsoportot edzel, szerintem.

2010. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. márc. 14. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!