Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakmai gyakorlattal kapcs...

Szakmai gyakorlattal kapcs kérdés?

Figyelt kérdés

1. ha a neten találtam álláshirdetést szakmai gyakorlatra, és arra szeretnék jelentkezni, akkor önéletrajz mellé kell motivációs levél is?


2. miután jelentkeztem, utána kell számitani vmiféle interjúra is? de az gondolom nem olyan komoly, mintha rendesen állásra jelentkeznék, mert végülis még semmi szakmai tapasztalatom nincs.


2010. máj. 12. 11:21
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja, és gáz, ha én még nem dolgoztam hivatalosan sehol, szóval nincs semmi munkatapasztalatom?


Igy is fel fognak venni? :S

2010. máj. 12. 11:30
 2/4 anonim ***** válasza:

motivációs levelet általában akkor küldünk amikor kérik. szerintem nem kell küldened. interjú meg majd kiderül. nyilván elbeszélgetnek azért veled.


ők nem azért vesznek fel gyakorlatra, mert ennyire jófejek, hanem azért, mert ingyen dolgozol. ergó ha nem vagy hasznos munkaerő, azaz alkalmatlan vagy a feladatra, akkor nem fognak kérni belőled. ebből kifolyólag, ha szakmaibb melóról van szó és nem béllapátolásról vagy alap adminisztrációról, akkor lesz beszélgetés szerintem.


de az is lehet, hogy végig fénymásolni fogsz, meg scannelni.

2010. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikro anno jelentkeztem neten keresztül szakmai gyakorlatra motivációs levelet nem kellettt küldenem, viszont kőkemény felvételi interjú volt. Sajnos a tapasztalataim miatt nem én voltam a megfelelő az állásra, így nem vettek fel oda (szerencsére, mert utána sokkal jobb helyet találtam magamnak)
2010. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szakmai gyakorlatnál hogy a rákban kérhetnek tapasztalatot? épp ez a lényege, hogy oda tapasztalatlanok mennek.
2010. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!