Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az izomtól nagy lett a combom,...

Az izomtól nagy lett a combom, hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés

15/L

Sokat guggoltam az elmult honapokban es nagyon izmos lett a combom, DE ennel nagyobb combot mar nem szeretnek, de ha abbahagyom az edzest akkor felek hogy a fenekem plottyedt lesz, tehet 2 kerdesem lenne:

1.) milyen fenekgyakorlatokat tudnatok mondani ami tenyleg CSAK fenekre meg NEM combra?

2.) hogyan tuntessem el az izmot a labamrol? Vagyis gogyan legyen kisebb a combom?

Koszonom szepen a valaszokat:)


2015. szept. 18. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nincsen kalóriaplusz a kajálásodban,akkor edzés hatására sem fog jönni izom.

mondjuk nem sok 15 éves lány van aki kiszámolt étrenden van,pedig jobb előbb,mint utóbb.

ezek fényében a kérdésedre a konkrét válaszok-

1.súlyzós teljes guggolás.

2.szálkásító diétával szedheted le a combodról a felesleges zsírt.

2015. szept. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15 eves vagyok es szamolom a kaloriakat, a szemhidratot, zsirt es a fejerjet is. Lassan 1 eve hogy egeszsegesen eszem es sok fejerjet viszek eszem. Nincsen szerencsere semmi zsir rajtam es a combom nem a zsirtol hanem az izomtol lett nagy es ez picit zavar hogy a megszokottnal magyobb lett a combom (de meg igy is azt mondjak NAGYON VEKONY vagyok:D) azert zavar mert a sok guggolas ellenere a fenekem nem domborul ki annyira, viszont sokkal formasabb lett, de nekem az a cel hogy ha egyenesen allok akkor kidomborul a fenekem meg ennel is jobban :D esetleg erre valami otlet? Koszonoom
2015. szept. 25. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:

írtam,hogy a teljes guggolástól lesz olyan.

vagyis nemcsak félig,vagyis vízszintig guggolsz le hanem addig ameddig csak tudsz mélyen és súlyzóval csináld.

2015. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!