Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tüntessem el? Képek...

Hogy tüntessem el? Képek lent! 15/F

Figyelt kérdés
Szóval, [link] ez lenne a baj,gondolom látjátok,a hasam alján lévő dolgot,hogy tudnám eltüntetni? Valami ilyesmit szeretnék elérni: [link] Mármint,hogy ne lógjon ki a a háj dolog az alján,ezt miféle sportokkal,és miféle táplálkozással tudnám elérni?

2014. jún. 6. 09:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Oldalról még sz*rabbul néz ki,egyébként futni tudnék,meg biciklizni,de kérlek adjatok tippeket táplálkozással,illetve mozgással kapcsolatban! Oldal kép: [link]
2014. jún. 6. 09:43
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
így is úgy nézel ki mint egy kislány, fogyj még egy picit attól "jobban" fogsz kinézni...
2014. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tanácsot kértem,nem egy bunkó paraszt selejt élettelen beugatását kösz...-.-"
2014. jún. 6. 09:50
 4/15 anonim ***** válasza:
Erősítened kellene, mert vékony vagy. Ahogy jön a tömeg, úgy tűnik majd el az a rész is ott, és nem lesz probléma.
2014. jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem vagyok hájas,csak épp az az egy dolog zavar,ami a hasam alján van,és arra próbálok megoldást találni,mert addig hiába kezdek el edzeni meg stb,ha a hasamon nem látszik az izom,mert akkor véleményem szerint semmi értelme.Futástól lemenne?
2014. jún. 6. 10:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

tanácsom, tömegnövelő étrend és súlyzós, és vagy saját súlyos étrend... a pocakod lehet, hogy még nagyobb is lesz, de legalább fogsz valahogy kinézni...

eltüntetni azt onnan szálkásító étrenddel és rengeteg testmozgással tudod, viszont ebben az esetben, mivel helyi zsírégetés nincs, mindenhonnan fogsz fogyni, és pont úgy fogsz kinézni, mint egy anorexiás kislány (nem mintha most nem úgy néznél ki)...


mellesleg ilyen testzsír 100% al látszana gyönyörűen a hasizmod, de ami nincs, az nem is tud látszani...

2014. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a 100 at nem tudom miért írtam % akart lenni :D
2014. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
saját súlyos étrend helyett meg edzés.. nagyon reggel van még :D
2014. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egykezes súlyzóim vannak,meg futni,biciklizni tudnék,amúgy kurv*ra nem vagyok vékony... [link] kezemen is van felesleg,ha nemlenne,látszódna rajta izom (persze ha belenne feszítve xd) Ha folyamatosan súlyzóznék,meg hasizmoznék,és mellizmoznék,és mellettük futnék,nemlenne izom veszteség?
2014. jún. 6. 10:31
 10/15 kovpet ***** válasza:

Nem vagy vékony? Nem téged ábrázol ez a kép vagy mi?

Mert akit ábrázol az egy igen vékony kis srác.


A hasad aljáról meg borotvával tudod eltüntetni azt a valamit, amit egyébként szőrnek hívnak :) A karodon a felesleget meg bőrnek :)


De a viccet félre téve: ne akarj ebből fogyni, mert rosszul fogsz kinézni.


Neked még jó sokáig tömegnövelő étrend kellene és súlyzós (vagy mivel igen fiatal vagy, saját testsúlyos) edzés.

2014. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!