Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak? (képek)

Hogy fogyjak? (képek)

Figyelt kérdés

ilyen alakom van most mint nekik: x) [link]

x) [link]


és ilyet szeretnék: 1. [link]

2. [link]


mivel érhetném el? hogyan? valaki tud segíteni? 14/L


2014. ápr. 8. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az első sokkal jobb.
2014. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
ne
2014. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
u.i.: ne a mellét nézzétek már :D
2014. ápr. 8. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:
De akkor se!
2014. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak a mellét nézték ahogy én sem... Az első tényleg sokak szerint sokkal jobb mivel van rajta mit fogni és a fiúk többsége azt szereti. Nekem mint sportos fiúnak mindkét típus szinte ugyan annyira vonzó, de én sem túlságosan szeretem azt ha egy lány fenekét megfogom és olyan mintha deszkát fognék vagy épp tiszta izom.

Remélem érted kérdező :)

2014. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tkodit ***** válasza:
Fogyni sehogy. Elkezdhetsz sportolni, amivel izmosodhatsz, ami jó, de egy ilyen alakból 14 évesen (!!) eszedbe ne jusson "fogyózni"!
2014. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Azért egy kicsit a mellét is néztünk, valljuk be.
2014. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*néztük
2014. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

akármit csinálhatsz, sehogy nem fogod elérni ezt a testet, mert:


1. korántsem biztos, hogy ilyen testalkatod van/lesz. ráadásul fiatal vagy,még bőven változhat a testalkatod.


2. ezek nem 14 éves lányokról készült fotók. sokkal idősebbekről. ez mit jelent? valszeg sokkal több edzést, munkát fektettek bele a külsejükbe, amit te pár hét alatt akarsz elérni, mer láttál róluk egy fotót. lehet, gyerekkoruk óta sportolnak, atletizálnak pl, és ez a testalkat a sok éves edzésmunka eredménye.

2014. ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Könyörgök ne akarj már elöl deszka hátul léc lenni! Az persze hogy jó, ha sportolsz, de azért még nem kell deszkává kardioznod/diétáznod magad. Azok a lányok a legszebbek, akiken van izom, de a megfelelő helyeken ki vannak párnázva. :P
2014. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!