Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tüntessem el? Képek...

Hogy tüntessem el? Képek lent! 15/F

Figyelt kérdés
Szóval, [link] ez lenne a baj,gondolom látjátok,a hasam alján lévő dolgot,hogy tudnám eltüntetni? Valami ilyesmit szeretnék elérni: [link] Mármint,hogy ne lógjon ki a a háj dolog az alján,ezt miféle sportokkal,és miféle táplálkozással tudnám elérni?

2014. jún. 6. 09:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
pff amit összecsípsz a karod alján azt bőrnek hívják...
2014. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 tkodit ***** válasza:
Nem bántásból, de izomtömeg nélkül nem nagyon lehet jól fogyni. Elkezdhetsz diétázni, és akkor valamikor az a kicsi zsír is le fog menni, de semmi értelme nem lesz, mert már most is gyenge a testalkatod, ha leadsz belőle pár kiló izmot, zsírt (mert diétával izom is emgy), akkor katasztrofálisan fogsz kinézni. Súlyzózz, az izmaid erősödésével kevésbé lesz hangsúlyos az az egyébként pirinyó "poci".
2014. jún. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az amit hájnak mondasz, az bőr. Az egészséges test nem így néz ki. Én 14 éves srác vagyok és kb olyan 8-9 kilóval lehetek nehezebb.(Az nem izomtömeg)Én kb átlagnak számítok. Nem is vagyok olyan magas, mint te. Mérd meg a testzsírszázalékodat. na abból derűl ki, hogy a tested mekkora része áll zsírból. Az enyém 23%. Itt egy link: [link]
2014. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 tkodit ***** válasza:
utolsó, ne legyél már légyszi hülye, ez a kalkulátor egy lóf..z.
2014. jún. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező nem bántásból, de a testeden egy deka izom sincs és még vékony is vagy NAGYON VÉKONY. Kezdj el egy tömegnövelő étrendet és mellé alap iskolai gimnasztika, erősítő gyakorlatokat (fekvőtámasz, felülés, guggolás stb). Ahogy nézem az oldalról készült képet a gerinceddel is lehetnek gondok ezért súlyzós edzést nem ajánlom, ortopédiára és érdemes lenne elnézned. Még fiatal vagy előtted az élet és gondolom nem szeretnéd fájdalmakkal leélni a felnőtt éveidet! ;)
2014. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!