Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen egy vívás edzés?

Milyen egy vívás edzés?

Figyelt kérdés
Úgy értem mit csinálnak egy edzésen? És milyen testalkat jó hozzá? Nem vagyok túl magas és van rajtam egy kis súlyfelesleg, viszont nagyon hajlékony vagyok. Hobbi szinten szeretném űzni. 14L

2015. szept. 17. 15:01
 1/2 valaki200214 válasza:
Szia! Én nem rég kezdtem (2 hete) az edzést. Az UTE-ben edzem Feri bácsinál és Lorka néninél és ott azt csináljuk, hogy bemelegítésként futunk egy kicsit (elsőre soknak tűnhet, de egy két edzés után megszokod), aztán nyujtógyakorlatok és ugrálás alapállásban, aztán vívóállásban, aztán felváltva. Utána kardozunk (engem, mivel kezdő vagyok külön edzenek,de semmi nagy dolog). Kb ennyi. Háromtól fél ötig. Bármilyen testalkat jó hozzá. Amúgy rajtam is van egy kis súlyfelesleg, de gyorsan le lehet adni. Hetente háromszor. 12L
2015. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, lehet kipróbálom
2015. szept. 19. 07:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!