Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik vívóegyesületnél...

Melyik vívóegyesületnél sportoljak?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és szeretnék elkezdeni vívni. Viszont fogalmam sincs, hogy melyik vívóegyesületet válasszam. Egyenlőre semennyire sem tudok vívni, de hogyha menne, akkor szívesen járnék versenyekre. Rendszeresen szeretnék edzésekre menni, olyan heti 2 alkalommal, magyarán nem hobbiból szeretném csinálni. Mit tudnátok ajánlani?

2015. máj. 31. 14:13
 1/10 anonim válasza:
Hol laksz? Milyen lehetőségek vannak elérhető távolságban a lakóhelyedtől, sulidtól?
2015. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább kendózz, Magyarország kiemelkedően jó benne és én sokkal jobban szerettem mint az európai verziót.
2015. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyesületet nem tudok javasolni, de heti 2 edzés bőven a hobbi kategória. Versenyzésnél inkább heti 4-5-ben gondolkodj.
2015. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem minden versenysport igényel heti 4-5 edzést.
2015. máj. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem bizony. Az a minimum. Magasabb szinten 7-8 van.
2015. máj. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azok a sportok ahol az állóképesség az erő áll a középpontban ott aláírom. Ahol a koncentráció a pontosság az ügyesség ott a heti 2-3 is elegendő tud lenni :) Mivel legalább egy példát tudok mondani erre utolsó válaszoló, nincs igazad.
2015. jún. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél nevetséges. Azért, mert te 2szer lemész lötyörészni versenyedzésre és becsúszol a top10000000-be, annak is a végére, attól még nem lehet eredményt elérni 2 edzéssel.
2015. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 5 éve vívok. Az edzések száma egyesület függő. Nagyobb egyesületeknél heti 5edzésre letudsz járni. És kell is ha eredményt szeretnél elérni. De vannak egyesületek ahol van heti öt edzés. De csak heti három van a te korosztályod számára. Leghelytől függ hogy hova tudsz elmenni azt kérlek írd le és tudok segíteni.Ezen felul én párbajtőrözök de nem tudom te melyik fegyvernemet szeretnéd kipróbálni. Ez is lényeges mert sok egyesületnél van tőr is meg kard, de nem mindenhol szóval ez is lényeges lenne. Ha bármi kérdésed van írj nekem privátba szívesen segítek:) (17/f)
2015. jún. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 valaki200214 válasza:
Én is 13 éves vagyok és alig három hónapja kardvívok az UTE-nál. Nagyon szeretem (és úgy tűnik, hogy ennyi dőn belül is nagyon sokat fejlődhet az ember mind sportban, mind alakban) és jó a közösség is és az edzők is nagyon jók és kedvesek
2015. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
x év után visszaolvasom a válaszom. 75%-os én heti kettő max három edzés mellett is országos első voltam. Szóval mint mondtam nem az edzések számától függ.
2015. dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!