Mit sportoljak?

Figyelt kérdés

Régen jártam 5 évet ritmikus sportgimnasztikára, 6-7 évet úszni, de 5.-ben abbahagytam mindegyiket, talán mert elvesztettem az érdeklődésem.

Ennek ellenére még elég hajlékony vagyok. Sajnos nincs túl sok időm naponta 8-16-ig suliban vagyok. De úgy érzem kell a mozgás és szeretnék egy kicsit fogyni. Nem vagyok egy atlétikus alkat és a labdajátékokban se vagyok túl jó. Érd közelében lakom.

14l



2015. ápr. 22. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Harcművészet: Hasznos,átmozgat,megmentheti az életed!


Vagy: https://www.youtube.com/watch?v=dqcqPhXMe3k Ezzel menő leszel a pasiknál.


Esetleg: [link] Ide jól jön az RSG múlt és megélhetést is jelenthet majd,akár nyári diákmunkaként.

2015. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Versenyszerűen, egyesületben ne sportolj!


De szabadidődben eljárhatsz úszni, kocogni, kerékpározni.

A szükséges testmozgás így is meg van; és magadnak osztod be, mikor mennyi testmozgásra van időd.

Plusz elkerülheted a versenysport világával kapcsolatos sötét dolgokat.

2015. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat...

Az elsőnek: nem igazán gondolkoztam el ezen így 14 évesen, de nem hiszem h a közeljövőben kívánok lőni és rúdtáncolni tanulni. A másodiktól meg megsem kérdem milyen sötét dolgokra gondolt.

De azért köszi

2015. ápr. 22. 19:56
 4/4 anonim válasza:
mma keress rá
2015. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!