Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet sportolni menstruáció...

Lehet sportolni menstruáció közben?

Figyelt kérdés

Focizok.

Menstruáció közben jó ötlet sportolni?



2015. szept. 12. 15:32
 1/3 anonim válasza:
szia, szerintem egyéntől függ. Én súlyzós edzést végzek, heti háromszor, vagy röpilabdát. Ha jól érzed magad (nincsenek görcseid és nem vérzel nagyon) szerintem lehet, csak ne vidd túlzásba, lazán csináld. Én az első napon nem nagyon sportolok, mert akkor nagyon meg is van. Szerintem tapasztald ki :)
2015. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy rosszul, akkor lehet sportolni. Én például szoktam. (Meg gondolom a többi versenyző is, itt nincs már olyan, hogy kihagyom az edzést emiatt. De ha valaki nagyon rosszul van, én sem ajánlanám, nekem is volt borzalmas menzeszem és nem mentem edzésre, de ha minden ok akkor tampon/betét esetleg mindkettő és ennyi.)
2015. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!és mondjuk edzés előtt épp csak egy kicsit véreztem.aztán elmegyek ezeni.és ha sokat mozgok nem lesz erősebb?például otthon tisztasági elég akkor az edzésen is?
2015. szept. 13. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!