Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Menstruáció idején kézilabdázh...

Menstruáció idején kézilabdázhatok? 13/L

Figyelt kérdés
Holnap kézilabda edzés, ami általában kemény szokott lenni. Nemtudom hogy menjek-e,mert épp megjött. (Nem is csodálkozom, mindig a legrosszabbkor jön. :)) Tavaly is jártam kézire, és megvolt, de most erősebb is, és attól félek átázok. A szerencsém az, hogy csak picit szokott görcsölni a hasam, de azt is csak az első egy-két napon. Légyszives normális válaszokat! Előre is köszönöm. :)

2015. szept. 8. 20:47
 1/2 aikiboxer ***** válasza:
Bocs, hogy fiúként válaszolok, de persze, hogy sportolhatsz, az egyetlen dolog, hogy tamponnal a legjobb ilyenkor, a betét félrecsúszik, átázik stb. De a szűzek fele nem tudja magának feltenni a tampont. Próbáld meg. (Nem magamtól vagyok ilyen "okos", megkérdeztem az imént a páromat. ;)
2015. szept. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle. Ha félsz az átázástól, próbáld ki a tampont vagy valamilyen kelyhet, ami nemfog elmozdulni a bugyidról, mint egy betét.

A testmozgás bizonyítottan csökkenti a menstruációs fájdalmakat, szóval még jól is jársz :)

Ha nagyon aggódsz, vagy nem használsz, illetve nem akarsz tampont használni, akkor pihenj egy napot.

2015. szept. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!