Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrás. Mit szedtem fel?...

Gyúrás. Mit szedtem fel? Zsírt vagy izmot?

Figyelt kérdés

Napra pontosan fél éve járok rendszeresen testedzeni.

(heti 3-4 alkalom, az utóbbi időben pedig már lebontottam melyik napon, melyik izomcsoportot "dolgoztatom" meg)

80 kg-vel indultam, és most 88 kg vagyok. (a 178 cm hez képest)

Kajára nemnagyon figyeltem, csak annyit, hogy edzés után ledöntöttem kb 1 liter joghurtot, meg az edzés utáni kajánál figyeltem, hogy lehetőleg fehérjében gazdag kaja legyen. (kb 1-2 órával edzés után kajálok mindig)

8kg plussz.... Sokan mondják hogy látszik azért rajtam hogy edzek, de én a tükörbe állva látok némi változást, de nem ám 8 kg-nyit....

Fehérjeport, kreatint, meg ilyeneket egyáltalán nem használok.

Lehet hogy az edzésembe bele kéne iktatni egykis futást, vagy hosszabb kardió edzést? (fogyás végett)

Csak félek egy kicsit a fogyástól, mert ha rosszul csinálom, akkor az izmokból fogok fogyni, nem pedig a hájból. (azt meg nagggyon nem szeretném)


2010. márc. 12. 08:41
 1/9 anonim válasza:
100%
Keress ahol laksz egy kis társaságot, akikkel eljárhatsz heti kétszer focizni/kosarazni (egyéb csapatos futkározás vmilyen céllal). Azért jobb, mint a futás, mert nem leszel tőle olyan, mint egy etióp tájfutó valamint mivel társaságban vagy az idő is gyorsabban telik, a versenyzés miat pedig endirfinok meg egyéb a szervezetnek fontos hormonok termelődnek. (Ha véletlenül Debrecenben vagy és kosaraznál, akkor pedig írj mailt.)
2010. márc. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
joghurtot jó ég edzés után?! azta,hát szerinted a joghurtból lesz az izom?vagy mi?
2010. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Kérdésre ne kérdéssel válaszolj!:)(előző "válaszoló")

Igyál inkább tejet... Vagy vegyél fehérjét,én is fehérjézek már pár hónapja és nagyon hasznos , és ha híztál azt ugyis észreveszed... van egykiskülömbség az izom és a háj között.

2010. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

joghurt ingyen van....XD (had ne fejtsem ki)

pénzem meg nincs fehérjeporra, a kondibérletet is alig tudom kiköhögni....

2010. márc. 14. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kardio edzés mindenképpen kell szerintem keringésjavító hatása miatt is! Én láttam olyan gyúrós csávót a teremben,aki már csak sétálni tudott a futópadon!Elneveztem mozgássérültnek! Lelazítja az izmokat egy laza fél órás kocogás,heti 3szor,és ilyen étrend mellett(hacsak nem bányász vagy) nem építi le az izmaidat! Kajában a legjobb a főttojás+tej!Olcsó és fehérjedús!
2010. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Izomból hogy tudsz fogyni elárulod? Ha eddzel izmosodsz. És soha nem fog fogyni ha nem hagyod abba és odafigyelsz mindenre. Futástól kardiótól a test-zsír százalékod csökken nem az izmod. És ha ilyenkor csökkennek a méreteid az mind a feleslegből nem pedig az izomból. És ilyenkor van az hogy kiszálkásodsz.
2010. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne fogyni izomból!!jó ég..


ha nem kaop elegendő tápanyagot előszőr az izom fog menni,és nem a zsír,szép lenne ha ilyen egyszerű lenne ahogy leírtad,de nem így van

2010. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Akkor te biztosan hogy nem ebből a galaxisból származol.

És bizonyára olvasni sem tudsz.

Azt írtam hogy ha rendszeresen eddzel, odafigyelsz mindenre(kaja, pihenés, "szemét"kaják hanyagolása) akkor izomból soha sem fogsz lefogyni. Esetleg ha egy csatában lecsapják a karod a gonosz janicsárok.

2010. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"Kérdésre ne kérdéssel válaszolj!:)(előző "válaszoló")

Igyál inkább tejet... Vagy vegyél fehérjét,én is fehérjézek már pár hónapja és nagyon hasznos , és ha híztál azt ugyis észreveszed... van egykiskülömbség az izom és a háj között."



A fehérjétől nemigazán lessz izomerőd nemad mást csak fujtatott izmot ésazt az izmot amit izomnövesztő fehérje az alapja azt állandóan gyúrni kell ha nem gyúrod lemegy ésnemtudom mi a jó abban hogy úgynézelki mint egy kényszeresen fújtatott gyáricsirke:)

2010. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!