Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a derekam napok...

Nagyon fáj a derekam napok óta. Okozhatja sérv, illetve kialakulhat edzés miatt?

Figyelt kérdés
Edzőterembe járok minden nap. Valószínüleg emelés miatt(nem emelek nagy súlyokat,10kg általában a max.),de nem hagytam abba az edzést így se,hogy fáj a derekam. Gondoltam úgyis elmúlik előbb utóbb nem akarok ez miatt kimaradozni. De már egy hete nem múlik. Van,hogy jobb,van hogy rosszabb. Akkor fáj igazán mikor lehajolok például. Csak meghúztam,vagy lehet komolyabb is és inkább mindenképp pihenjek? Köszönöm a válaszokat.16/L
2015. szept. 2. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Pihenj, pihenni KELL. A súly magában nem számít, ha arossz a technikád akkor 10kg is megárt, ha jó a technikád,150 kg-től se lenne bajod.
2015. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!