Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A szaladással fogysz, mert én...

A szaladással fogysz, mert én nem szeretnék fogyni semennyit. Viszont szaladni annál inkább!?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet sportolsz, és nem akarsz fogyni, akkor arányosan többet kell enned.
2015. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Szaladás? Székely/csángó vagy?
2015. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2.válaszoló ! Nem vagyok székely de még csángó sem.. egyébként mért is ? a gyakorikérdés tudtom szerint azért jött létre, hogy amennyiben tudunk segítsünk válaszainkkal egymáson.. ha nem tudsz hozzáfűzni a kérdésemhez semmi értelmeset akkor kérlek bízd azokra akiknek ez megy. Köszönöm szépen.
2015. aug. 31. 21:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell megsértődni. Tetszett a kifejezés. Azért kérdeztem,mert elsősorban ott hívják a futást szaladásnak.
2015. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy rakás sportoló van, akik rengeteget szaladnak vagy más sportot űznek, és mégsem fogynak el, mert ahogy az első hozzászóló is írta, arányosan többet esznek a normál mennyiséghez képest. Ha rendszeresen szaladni kezdesz, az étvágyad is meg fog nőni tőle. Szóval a helyedben nem aggódnék e miatt a dolog miatt.
2015. szept. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. szept. 1. 01:45
 7/10 *Glissade* ***** válasza:
Szaladás. :DDDDDDD
2015. szept. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kedves kerdezok es valaszadok! Ugyaneza problemam, hogy nem szeretnek a sport mellett elfogyni. Oke, akkor tobbet eszek, de segitenetek abban, hogy miket? Mert minden sz.rral nem szeretnem tomni magam, csak is egeszsegessel, igy feher kenyer, szalonna es tarsaik kizarva. Szoval miket kajaljak? Feherje turmix kiegesziteskeppen szerintetek?
2015. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kerdezo*
2015. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy minél változatosabban táplálkozzak. Semmit nem kell kizárni, legyen minél szinesebb az étkezésünk.. Együnk olyat is, amit eddig nem.
2015. szept. 8. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!