Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha asztmás vagyok attól még...

Ha asztmás vagyok attól még lehetek sportoló?

Figyelt kérdés

Átlagban nekem ez úgy működik hogy az elején 1-1,5 perc után befulladok majd egy pár percig fulladok utána viszont már nincsen semmi gond.

Ja és elég nehéz lenne elviselnem hogyha nem,talán évekbe telne annyira szeretem a sportot


2010. márc. 11. 12:11
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Hát akkor én nemtudom.Egyedül a hasam az ahol van azért zsír onnan lemehetne egy öt kiló mondjuk. (valamennyi meg maradjon ott mert a zsír az kell)Azon a téren nagyon gyenge vagyok.De ez minden sportnál így van.No majd kiderül nemsokára mi is a helyzet ugyanis valószínű hogy megyek valami ilyen szakorvoshoz mátraházára.Ott majd kiderül minden.
2010. márc. 11. 13:00
 12/28 A kérdező kommentje:
No az ordító hibákat nem veszem észre.Írtam hogy ez minden sportnál így van.Na szóval itt arra gondoltam hogy minden sportnál kifullaok az elején.
2010. márc. 11. 13:03
 13/28 anonim ***** válasza:
Persze h lehetsz,jó sportoló is akár.
2010. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:

Szija.!!

11 éves asztmás fiú vagyok

valóban 5 perc alatt kifulladok

Hát sztem nem lehetsz sportoló ha te is kifulladsz!

Kül hány centi és hány KG vagy?

Sziia

2010. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
Orvosok általában azt mondják, h óvakodj a sporttól, ha asztmás vagy. Most a napokban az edzőm arról mesélt, hogy ez a legrosszabb, amit mondhatnak. A sport jót tesz! Több profi focista és futó is volt és van, aki asztmás. Eddz keményen és bírni fogod!
2010. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

13:52-nek.

Szia!

nos az a helyzet hogy:

151cm-2009.12.31

46kg-2010.?.?

ebből látszik hogy kb akkora vagyok mint te korra egy kicsivel nagyobb

2010. márc. 11. 14:13
 17/28 A kérdező kommentje:

14:01

Nos igen.

Nekem 1 orvos ennek ellenkezőjét mondta viszont.

Beteg voltam,nem volt háziorvos.Anyumék elvittek az ügyeleti orvoshoz.Ott az orvos nagyon gyorsan megállapította hogy asztmás vagyok már nemtudom hogy de az biztos hogy szinte azonnal.Már persze amiután megvizsgált.

No de a lényeg:Megkérdezete anyumtól hogy asztmás vagyok e.Anyum azt mondta hogy igen.Mire az orvos:"Jó sokat kell sportolnom".

2010. márc. 11. 14:18
 18/28 anonim válasza:
Menjetek el rendes dokihoz,nem házihoz...tűdőgyógyász!!!Az asztmát nem ilyen egyszerű kijelenteni.Komoly vizsgálatokkal lehet csak megállapítani.egy asztmás
2010. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Hát nekem a szüleim azt mondták hogy ez a mátraházai orvos valami szakorvos e téren.
2010. márc. 11. 17:12
 20/28 A kérdező kommentje:
Mármint ilyen asztma szakorvos
2010. márc. 11. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!