Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha asztmás vagyok attól még...

Ha asztmás vagyok attól még lehetek sportoló?

Figyelt kérdés

Átlagban nekem ez úgy működik hogy az elején 1-1,5 perc után befulladok majd egy pár percig fulladok utána viszont már nincsen semmi gond.

Ja és elég nehéz lenne elviselnem hogyha nem,talán évekbe telne annyira szeretem a sportot


2010. márc. 11. 12:11
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja azt nem mondtam 1,1-5 perc sport után fulladok ki de akkor mint mondtam pár percig csak.És nem kell se gyógyszer se semmi és magától elmúlik a fulladás
2010. márc. 11. 12:14
 2/28 A kérdező kommentje:

Igen,ez már kiderült hogy írni nem tudok.

Szóval aki nem tudná mi van mert persze valamit mindig elfelejtek annak 1-1,5 perc után fulladok ki

2010. márc. 11. 12:19
 3/28 anonim válasza:
Az attól függ hogy milyen sport. Futásban biztos nem leszel az, meg olyan játékokban ahol nagy a tüdőre mért hatás. Foci, labdajátékok többnyire kizárva.De legegyszerűbb ha megkérdezel egy edzőt vagy egy orvost. Valószínű mind kettő ugyanazt fogja mondani:S
2010. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Kosárlabda is kivan zárva?:((

És a tenisz? :(((

2010. márc. 11. 12:22
 5/28 anonim válasza:
Ne keseredj el!Én is asztmás vagyok mégis futok.Ki kell tapasztalnod mit bírsz.Ja,vannak időszakok mikor vissza kell venni,vagy gyógyszerhez,inhalálóhoz kell nyúlni,de ettől még lehet sportolni.
2010. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy 1-1,5 perc után "befulladsz", nem az asztma közvetlen következménye, hanem annak ,hogy nem vagy eléggé sportos. Ússzál, mert az úszodai levegő jót tesz, de egyébként máshogy is fokozatosan megedződhetsz.
2010. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszi előző ez lelket önt belém ami jó dolog de nem szállhatok el a földről.
2010. márc. 11. 12:47
 8/28 anonim ***** válasza:
Egyébként Paul Scholes is asztmás.
2010. márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Ja és köszi harmadik a választ is. :)

Pedig szerintem asztmás vagyok mert például ha beteg vagyok és akkor érzem hogy be vagyok fulladva valamennyire.

2010. márc. 11. 12:51
 10/28 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nem vagy asztmás, hanem hogy nem amiatt fulladsz be a futástól. Mindenki így reagál a futáshoz, ha nem eléggé edzett.
2010. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!