Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van ez az ellentmondás?

Miért van ez az ellentmondás?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy folyamatosan azt olvasom itt, hogy ha valaki kérdezi, hogy miként védje meg magát, akkor az emberek fele azt írja, menjen el önvédelmi tanfolyamra, a másik fele pedig azt, hogy semmit se ér vele a való életben. Félreértés ne essék, nincs rá szükségem mert nem olyan helyen lakom, csak kíváncsi vagyok....

2015. aug. 22. 20:23
 1/4 anonim válasza:
Mindenképp hasznos. Már akkor megérte ha el tudsz futni és nem fagysz le a félelemtől. Persze mint mindennél, itt is a befektetett munka arányos az elért eredménnyel. Természetesen egy 50 kilós nő nem fog leverni valószínű egy 100 kilós küzdősportoló férfit, de nem is ez a cél. Jó sportolás!
2015. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább sparringos küzdősportra menj, akkor rutin lesz a bunyó!
2015. aug. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah arról elfelejtettem szólni, hogy már boxolok egy idelye, szóval csak elméleti kérdés...
2015. aug. 23. 10:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnan jött ez az egész "én 100 kg vagyok biztosan lenyomok egy 80 kg férfit" duma.Ez nem ettől függ, NAGYON NEM!......


Ami a harcban számít: Tapasztalat, fizikai erő, mentális erő, tökéletes technika.


(A box az jó, de önvédelemre nem a legjobb!)

2015. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!