Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a boltban kapható tömegnöve...

Ha a boltban kapható tömegnövelő porokat én magam keverem össze ugyanazokból az anyagokból, ugyanolyan lesz a hatás?

Figyelt kérdés

Nekem kicsit drága havonta 20 ezret költeni pl.: a myomax- ra, de ha magam keverem akkor állítólag olcsóbb.

De nem tudom h. mien ha én magam keverem-e.Ha beválik akkor meg is csinálnám!


2010. márc. 9. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyjából ki tudod keverni, de pontosan egész biztos hogy nem! Vegyük pl a Jumbo-t. Zabliszt, maltodextrin, dextróz, fruktóz beszerezhető, de ezeket is egyenként meg kell venned. Vitargo szintén beszerezhető scitec boltba, de nem olcsó. A 6. szénhidrát a palatinose, na azt nem tudod megvenni tisztán. Fehérje részét szintén meg kell vásárolnod, hacsak nem tudod otthon előállítani:) de ezt nem hinném. Ezek voltak a főbb alkotók. De ha be is szerzed őket, az arányokat nem fogod tudni, hiszen nem tüntetik fel az eredetin. Ezen kívül még tartalmaz kreatint, aminosavakat, nitrogén oxid termelést serkentő anyagokat, és egy halom stimulánst.

Az az igazság, hogy csinálhatsz tömegnövelőt, de sokkal egyszerűbb összetételt mint amiket a boltban találsz.

Én javaslok neked egy egyszerű: tejsavó+dextróz+maltodextrin keveréket.

2010. márc. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ki lehet keverni malto+dextróz+tejsavó fehérje+ egy kevés glutamin meg kreatin. Nagyobb menyiségben érdemes venni a dolgokat mert úgy olcsóbb. De ez étrend nélkül ugyanúgy nem ér semmit mint a drága tömegnövelők. Ha jól kajálsz és ezeket is jól kiméregeted majdnem ugyan olyan mint a drága tömegelők.
2010. márc. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!