Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggel futók, ti mit esztek...

Reggel futók, ti mit esztek futás előtt?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok, hogy semmit :D jó, lehet... én nem bírnám... De aki eszik az mit, gondolom, valami szénhidrátot, írnátok ötleteket? Illetve mikor keltek?

2015. aug. 9. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én van, hogy nem eszem semmit, viszont ha eszem, akkor vagy egy müzliszeletet dobok be indulás előtt, hogy legyen energiám, vagy müzlit reggelizem, tejjel, de ezután min. 2órát várok az indulásig. Változó, hogy mikor kelek, legkorábban 4, legkésőbb 5.30 .

További sikeres futást! :)

2015. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azon ritka alkalmakkor, mikor futok, semmit, mivel futás/úszás/stb intenzív testmozgás előtt 1.5-2 órával nem eszünk.
2015. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudok olyan korán kelni, hogy reggeli után még legyen 1,5 órám emészteni mielőtt elmegyek futni.

Egyébként izolációs ital ha nagyon éhes vagyok vagy energia zselé.

2015. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szálkásítás céljából futok, ezért 20 perccel előtte egy adag proteinturmixot, de szénhidrátot nem. Emellé jön még karnitin és BCAA.
2015. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindennap reggel futok. Nem eszem reggel semmit, csak iszom. Hétvégén, amikor nagyobb távot futok, útközben viszek magammal szőlőcukrot, ha leesne a vércukrom. Próbáltam már étkezés után (nem azonnal kb. 1,5-2 órával), de úgy éreztem magam, mintha kövek lennének a hasamba, nem esett jól.
2015. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Reggel én se tudok éhgyomorra futni, fél kilométer után már forog velem a világ. Indulás előtt szoktam bedobni egy natúr müzliszeletet vagy egy banánt. Proteinturmixszal is kísérleteztem, de nekem nem jött be.
2015. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!