Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, egyszerűen...

Mit sportoljak, egyszerűen nincs hozzám való sport!? 13/l

Figyelt kérdés

Már 2 éve nem sportoltam a testnevelés órák mellett, azok pedig mondanom sem kell, nem sokat érnek... Fontos lenne, hogy mozogjak, ezenkívül olyan sportot kéne találnom ahonnan kapok igazolást tesire. (azaz nem egyedül futkorászok amikor kedvem van)

Kondim nincsen, az említettek miatt( 300 méter úszás után hulla fáradt vagyok)

nem vagyok kövér, ezzel nincs probléma, viszont utálom a labdajátékokat


Mit ajánlotok, mibe kezdjek bele? Sajnos ha az emberek rám gondolnak nem egy sportember jut eszükbe... :(



2015. aug. 9. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Tesióra nem árt főleg ha nincs kondid:)

Futkározhatsz egyedül és legalább sportolsz.

Futás, úszás, kajak, tánc. Pl. de ezeket egyesületi szinten kell csinálni hogy legyen papír ha jól tudom:)

2015. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én is így voltam vele, az egyetlen sport ami megfogott az a társastánc. annak alapján amit írtál, határozottan jobban illik hozzád, mint egy kosár vagy tenisz stb..:D
2015. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Küzdősport? Muay Thai?
2015. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!