Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a jógáról?

Mi a véleményetek a jógáról?

Figyelt kérdés
Sok helyen megosztó a vélemény. A gerincem nem a legjobb. Nyilván nem betegség van a dologban, de nem ártana lazítani a gerincemet, és mozgást végezni vele. Nektek mi a véleményetek ezzel kapcsolatosan?

2015. júl. 31. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó a jóga. Nekem sokat segített a gerincferdulésen, lordosison, növelte a tüdőkapacitásom, fejlesztette a koncentrációmat, egyensúlyérzékelésemet. Csak javasolni tudom. Viszont túlzásba sem szabad esni, fokozatosan kell csinálni, ahogy mindent (húzódás veszély itt is fenn áll).
2015. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nem megosztóak a vélemények róla mindenki tudja hogy igencsak hasznos.

a negatív vélemények hátterében ilyesmik állnak.

1.soha nem próbálta és elkönyveli haszontalanságnak.

2.lement egy olyan edzésre ahol 50 éves kövér nők bohóckodnak mindenféle komolyabb megerőltetés nélkül egy puhos edzővel,ezért elkönyveli haszontalannak,túl könnyűnek,lazítgatásnak.

3.lemegy egy rendes jóga edzésre igazi jóga edzőhöz és a 10-20. percben szembesül vele,hogy nem kap levegőt úgy dobog a szíve,a megerőltetéstől összesza-rja magát olyan kemény az edzés,ezért elkönyveli hogy mivel ez túl komoly edzés nem olyan mint a 2es pont,megerőltető ezért nem megy többet.

2015. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ma 16:33

Ezt még kiegészíteném azzal, hogy vannak az újfajta divat"jógák" amik tulajdonképpen nem is azok csak rámondják, mert vannak benne ászanák vagy legalábbis próbálja az edző rámondani. Aztán az sem tetszik neki és azért tartja rossznak.

Én voltam ilyenen, de ez bennem csak azt erősítette meg, hogy még jobban érdekeljen a hagyományos hatha jóga.

2015. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!