Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futópaddal milyen hamar...

Futópaddal milyen hamar szabadulhatok kilóktól?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok, 51,6-52kg, és 47-8 kg szeretnék lenni. Ha 1 héten 4 alkalommal 20 percet futnék futópadon, mennyi menne le pl. azon a héten?

14/L



2015. júl. 26. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ezzel egy jóshoz menj el, mi nem tudunk válaszolni...

amúgy az étrendeden múlik.

2015. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Keveset eszek (13 óra körül valamit), de nem is tudnék ennél többet enni.
2015. júl. 26. 22:23
 3/4 Szergej55 ***** válasza:
Akkor így aztán végleg nem lesz semmi. Ha nincsen normális étrended, ne nagyon remélj eredményt. Az "eszegetek valamit" kategória erre nem jó.
2015. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha csak napi egyszer étkezel,nemhogy fogyni nem fogsz hanem amit egy hét alatt lefogsz,annak a duplája fog visszajönni! Hidd el,hogy a fogyás kulcsa: 70% étrend és 30% mozgás! A futás szerintem nagyon jó ötlet,csodállak érte mert nekem nehezen megy:D. Csináld csak szépen ezt a tervet,ami pedig az étkezést illeti,könyörgöm ne éheztesd magad!!! Nagyon egészségtelen és a szervezeted meg fogja bosszulni. A kulcs a napi ötszöri étkezésben rejlik kis adagokkal! Ha szereted az aszalt szilvát akkor uzsonnára vagy tízóraira ajánlom,hogy csipegess belőle mert gyorsítja az anyagcseréd. Reggelire nekem a zabkása a nyerő szezonális gyümölccsel vagy dióval vagy mazsolával éppen amit találok itthon. Nem kell magad megfosztani semmilyen ételtől,csak mértékkel fogyaszd! Azt edd amitől kivirulsz!:) és nagy tévedés hogy nem lehet csokit,popcornt enni. Lehet,csak nem hatalmas adagokkal. Nekem ezen kívül a zöld tea vált be(cukrot és citromot teszek bele),az edzés mellett mindennap ittam és határotottan segíti a súlycsökkenést. A lényeg hogy ne koplalj!!! Ha van kérdésed vagy csak beszélgetni szeretnél erről a témáról nyugodtan írj privát üzenetet! Sok sikert! :)

15/L

2015. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!