Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futópaddal mennyire tudok fogyni?

Futópaddal mennyire tudok fogyni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, fiú, 175 centi mellé 80-82 kg. Sokallom és már a háziorvosom is szólt meg mindenki észreveszi h meghíztam. Utóbbi 2 héten most voltam harmadszorra kondizni, futópadon szoktam és tervezek mindig félórát futni.Emellett kajálásra is figyelek de itt nem ezen van a hangsúly.Ennyi futással tudok hatékonyan vékonyodni?
2015. márc. 10. 21:48
 1/4 A kérdező kommentje:
1 percben csak gyors sétálok (előszőr persze bemelegítek), utána meg 8 km/h-val kezdem és a végére ma már 10 felett voltam. nyilván fejlődni fogok még szóval reméle egy idő után már 10 körül kezdem. A lényeg: neten ilyet olvastam hogy ennyi futással mondjuk heti kétszer hónapok alatt is csak kilókat lehet veszíteni, sőt még olyat is olvastam h az ilyesfajta futás annyi mint halottnak a csók. Ha valaki segítene akkor készségesen kifejtek mindent privátban még jobban! Ja és egyébként a 20. perc után hajrázok mert úgy hallottam h addig csak izzadunk és onnantól ,,ég a zsír" :D
2015. márc. 10. 21:51
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az étrenden van a hangsúly... az étrendtõl függ hogy fogysz e, az hogy mit sportolsz, az szinte mind1...
2015. márc. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán tudsz, feltéve, hogy az étrendre odafigyelsz. Lehetne azért kicsit hosszabban is kocogni, meg azért érdemes megfontolni, hogy nem akkor hatékony a zsírégetés, amikor úgy futsz, ahogy csak bírsz... :D

Ne számíts gyors fogyásra, ehhez sok-sok türelem kell, ez egy lassú változás, lehet, hogy heteket kell várni, hogy egyáltalán elkezdődjön a folyamat. Havi 1-3 kg fogyással számolj reálisan. Nincsenek csodák. Ha jól csinálod akkor szépen lassan fognak olvadni a kilók!

2015. márc. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon, vedd a hatadra es setalj velle napi 5 km
2015. márc. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!