Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha pl. folpack vagy ipari...

Ha pl. folpack vagy ipari zsugorfóliával körbetekerem a hasam, és úgy megyek el futni, akkor arról a területről gyorsabban fogok fogyni?

Figyelt kérdés

Lehet buta kérdés, csak több lánytól is hallottam, hogy nekik így sikerült könnyebben fogyni.

Nem vagyok extrémen dagadt, csak az izmaim nem látszanak a zsírréteg miatt a hasamon. Kényes terület...

170 cm/59 kg



2015. febr. 25. 20:53
 1/4 kovpet ***** válasza:
Marhaság.
2015. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csiß ***** válasza:

Őrületes hülyeség.Nem tudom ki terjeszti ezt,de szerintem mostantól ne nagyon fogadj el tanácsot tőle zsírégetés témában.Még a végén megsérülsz.


Egyél kicsit kevesebbet és menj el hetente minimum háromszor 45 max 60 percet kocogni.

2015. febr. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, en is valahogy igy gondoltam.
2015. febr. 26. 09:32
 4/4 Csiß ***** válasza:

"Ha futás közben vagy aerobikórán fóliába tekerem magam, esetleg szaunaövet használok, hamarabb lefogy a hasam?


Nagyon sok nő fordul edzőjéhez ezzel a kérdéssel, és még többen vannak, akik kérdezés nélkül csavarják magukra a fóliát és zörögnek benne futás vagy torna közben. Tény, hogy a betekercselt területen intenzívebb lesz az izzadás, de amitől ilyenkor megszabadul a szervezet, az csupán víz. Amit az első pohár vízzel azonnal pótolunk, és ez így is van rendjén. A termelődő hő egyáltalán nincs hatással a zsírpárnákra, csak a helyi izzadást fokozza. Természetesen ennek megvan az az előnye, hogy serkenti a méreganyagok távozását a szervezetből, de ha a fogyás a cél, ez bizony nem jó megoldás. Ugyanez igaz a szaunázásra is, ott is víz távozik az izzadással, amit nagyon fontos mielőbb pótolni."

2015. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!