Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Pilates mennyire hatásos?...

A Pilates mennyire hatásos? Érhetek el vele ugyanolyan hatást, mint a Callenetics-el?

Figyelt kérdés
Eddig a Callenetics-et csináltam (itthon), nekem nagyon bevált, de most kaptam egy Pilates-es könyvet, szeretném kipróbálni itthon, csak nem tudom, ugyanolyan hatást érhetek e el vele, mint a Callenetics-el.
2008. szept. 4. 07:17
 1/2 anonim válasza:
Pilatest ne kezdj el egyedül otthon, mert nagyon fontos, h a mozdulatokat helyesen csináld. Egy pár órára menj el oktatóhoz. Egyébként hatásos, csak másképp.Nem alakformálás inkább a célja (bár arra is megy), hanem inkább a törzsizmokat nyújtja, erősíti, de átmozgatja az egész testet is.Nagyon jók a hasizom gyakorlatai! De sokkal változatosabb mint az alakformálás, és csak ránézésre könnyű.
2008. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :)
2008. szept. 29. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!