Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Verekedés kanadában? (tobbi lent)

Verekedés kanadában? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Magamrol: 16 eves srac vagyok. 65kg 175-180cm magas vekony, de jo testalkatu, szoktam picit gyurni is otthon. 2 eve abbahagytam a sanda-t.(olyasmi mint a thai box/kick box) szoval alap utesek megvannak,test tartas de mar kijottem belole..


kerdesem: Most szeptembertol megyek 10edikbe kanadaban (Vancouver) es itt nincsenek ciganyok mint torontoban szoval egyedul maradtam. kineztem egy fas za sulit 2000 tanulo, de ugyanugy ezek a swagektol elkezdve a feketekig ''squad'' testverem meg bro, gang sh it es attol tartok, vagyis a beilleszkedesen gondolkodtam de felek, hogy kostolgatni fognak mint amikor friss hus kerul piranyak koze. Na, most en nem felnek verekedni de ha verekednek valakivel, annak az egesz iskola a haverja mig en egyedul vagyok.ha nagyon balhezok tobben elkapnak es szetvernek vagy akar keseles is tortenhet vagy a legrosszab amit olvastam interneten, iden tortent: egy tanulo ebbol az iskolabol meghalt a sebesuleseibe tobben megtamadtak kesekkel es baseball utokkel bemenekult a korhazba de nem elte tul.helyi magyarok nincsenek, 0 ismeros. thai box-olni pedig nem tudok elmenni sajnos mert lesz fogszabalyzom. nyilvan ha valakinek baja van velem, intezzuk el 1v1 de ez nagyon kitorkolhat 1v mindenki ellen.. a no speak english megoldas pedig ahoz vezet, h 0 baratom lesz.. ti mit tennetek a helyembe? tanacsok? hogyan kene beilleszkedni es elkerulni a balhet a sajaterdekemben de ugy, hogy azert ne legyek csics ka mert mondom nem felek ha egyedul vagy akkor eselytelen akarkirol is van szo..



2015. júl. 6. 04:58
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet venni fogszabályzóhoz fogvédőt,tehát nincs kifogás,irány edzeni.

én inkább bokszolni menj.

2015. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kanadában jó a küzdősport szerintem. Lehet venni olyan fogvédőt ami jó fogszabályzóhoz, ahogy Korbács mondta. Menj bokszolni. Edzésen majd összehaverkodsz valakivel.
2015. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!