Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futástól és biciklizéstől...

A futástól és biciklizéstől lehet izmosodni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és elég magas 182 cm de csak 60kg. Vékonynak találom magam és ezért döntöttem úgy, hogy a napi kockulás és rajzolás helyett csinálok valamit majd ha jobb idő lesz. Ha ezektől nm lehet izmosodni vagy lehet) miket csinálhatnék még. Csapatjáték kizárva.
2010. márc. 2. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Te nagyokos, szerinted miért találták ki az olyan sportokat, amikben egyénileg vesznek részt?
2010. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Naná, hogy lehet. Persze, hogy lehet. Én csinálom mind a kettőt, meg túrázom, és pozitív visszajelzéseket szoktam kapni a nőktől a lábam meg a seggem kinézetét illetően. Persze lehet, hoyg csak így fejezik ki finoman, hogy a fejem meg ronda. :-D
2010. márc. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Daemia válasza:

Ezt olvasd el! Működik! De csak ha betartod!


[link]

2010. márc. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó linket, ezt még megnézem.
2010. márc. 3. 12:37
 5/10 anonim válasza:
Hallod te télleg nagyon gyík vagy...nem kell hozzá nagy tudomány, hogy másokkal élőbe is tuggyál beszélni...tipikus kocka...t'od mit? barátkozzál csak az msn-en meg a chat.hu-n...legalább az ujjaid szép izmosak lesznek
2010. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miből jött le neked az, hogy én interneten ismerkedek másokkal. Ha esetleg a kockulás szóból akkor valószínűleg rosszul elemezted a szöveget, kérlek olvasd el még egyszer. (De persze ha valamit rosszul akarunk felfogni azt rosszul is fogjuk)
2010. márc. 3. 20:06
 7/10 anonim ***** válasza:

hagyjátok már békén! attól, hogy valaki egy kicsit aszociális, mg nem kell bántani! majd egyszer átmegy.

Amúgy se OFFoljatok! Persze hogy lehet! Bár igazán hasznos azzal lehet, ha mellette még súlyzós edzéseket is csinálsz:)

2010. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom minek kell kötekedni. Ő csak őszinte volt, ti meg pofáztok és semmi válasz, pedig ez az oldal arról szól, nem?


Egyébként igen, lehet izmosodni...a lábad izmos lesz, jobb lesz az állóképességed, de a felsőtesteden nem történik majd pozitív változás.

2010. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hm...akkor mit csinálhatnék, hogy a felsőtestemen is legyen változás?
2010. márc. 6. 22:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Elmész egy konditerembe, ott van súlyzó, futógép...Tudod minden testrészedet izmosítani.
2010. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!