Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az edzésterv...

Szerintetek ez az edzésterv ér valamit?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezerötszáz ilyen kérdés van már, de pont ez érdekelne.


22 éves vagyok, 83 kiló, fiú, eléggé vékonyka a karom.

Most kezdtem el edzeni 1 hónapja, heti 3x.

2db 4kg-os súlyzóm van itthon, egyelőre ez az "arzenálom".

Tehát:


4x12 fekvőtámasz

3x25 bicepsz állva, kétkézzel

2x15 tárogatás állva

2x15 oldalemelés

2x15 tricepsz állva kétkézzel

2x20 vállból nyomás kétkézzel

30-30 bicepsz ülve (kezenként)

30 felülés

30 guggolás


A sorozatok közt 30 mp pihenő, közben izotóniás italt kortyolgatok, majd edzés után eszek, szénhidrát és fehérjedús kaját. A mellizmomon már látszik egy kis eredmény, tehát lehet hogy jó úton járok? Kíváncsi lennék a véleményekre! (ez kezdésnek van így, később persze növelni fogom)


2010. márc. 2. 10:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az utolsó hozzászólóval!

Nem azt mondom,hogy fizetős terembe kell lejárni!Jó az is ha haverokkal egy garázsban összegyűjtitek a súlyzókat!

Tapasztalataim szerint a gyúrás is társas sport! Mivel nem folyamatos mozgás a szünetekben beszélgetésekkel lehet eltüntetni az unalmat! Valamint a másikhoz való felzárkózási vágy egészséges versenyszellemet teremt! Nem is beszélve arról,hogy nagy súlyoknál a segítség elengedhetetlen!!!!!

2010. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
teljesen igazad van
2010. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
de sokan azt mondják h semit nemér énis azthittem de rálettem kényszerülve és ezis fejleszt
2010. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!