Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen eredményt értetek el...

Milyen eredményt értetek el az Insanity max 30-al?

Figyelt kérdés

Én most tartok a 7. hétnél, de nekem nincs nagy változás.

Mondjuk nem volt időm mindig végigtornázni a heti 6 napot csak heti 3-4-et.


Viszont nagy csalódás magammal szemben, hogy még most is párszor meg kell állnom a gyakorlatoknál, mert egyszerűen nem bírom.


Ti simán végig tudjátok tornázni megállás nélkül?


2015. jún. 23. 12:41
 1/2 anonim válasza:

Hello


Én most tartok a 4. hétnél. Próbálom megcsinálni az összes edzést ami egy hétre ki van írva, de ez eddig egyszer jött össze. Azon kívül az 5 mindig megvolt. Szerintem a 3 alkalom már nagyon kevés, az nem hoz eredményt. Én sokat formálódtam már 4 hét alatt is, 1,5 kilót leadtam, mondjuk az étkezésemen is változtattam.


Azon ne aggódj ha nem tudod végigcsinálni a 30 percet, ahogy nézegettem a 12-15 perc közötti idők már jónak számítanak. A lényeg, hogyha megállsz, akkor se percekre pihenj, hogy ne essen le a pulzusod, de Shaun-T is elmondja, hogy próbálj csak 10 mp-t pihenni, ha muszáj.


Írj majd az eredményeidről, sajnos máshol nem nagyon találtam erről fórumot, illetve ha igen , akkor hónapok óta nem írtak már bele.


HAJRÁ!

2015. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már végigcsináltam, és betartottam az edzéstervet is hozzá. Mindkét hónapnál az utolsó hétre már volt több olyan edzés is, aminél ment a 30 perc, igaz nekem előtte az egyik kedvencem az Insanity volt, úgyhogy mondhatni fanatikus vagyok, imádom Shaun T edzéseit... :D

Kajázásra sajnos nem nagyon figyeltem (de próbáltam több húst és zöldséget, salátákat enni), és én nem súlyban mértem a változást, hanem centiben. Így is lement két hónap alatt derékról 5 centi, csípőről 6 centi (nekem főleg a csípőm problémás...). Nekem ezért már megérte!

2015. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!