Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék csipőről,...

Hogyan tudnék csipőről, combról fogyni?

Figyelt kérdés
Sajnos körte alakom van,meg csak 14 eves vagyok de utalom hogy ilyen alakom van nem vehetem fel azokat a ruhakat amiket szeretnek mert nem allnak jol,60-62kg vagyok es 167cm,tudom hogy helyi fogyas nincs, nem eszek sokat,es nagyon szeretnek fogyni csiporol combrol es kerek feszes feneket szeretnek,anyukam is ilyen alaku szoval tole orokoltem.mondanatok edzeseket nekem?!koszonom elore is a valaszokat

2015. jún. 13. 21:55
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problemam...korte alakom van viszont lapos a hasam ami valoszinuleg neked is mivel a felesleg nem a derektajra megy hanem popsi combra... Ajánlom neked az A vonalu skiter szoknyákat amik kicsit hosszabbak mimt az atlag es egy jo magassarkut is szerezz be...hidd el h korigalja a hibákat
2015. jún. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen nekem is lapos a hasom,koszi a tippet:)
2015. jún. 14. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!