Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hajlekonyabba tudnam magam tenni?

Hajlekonyabba tudnam magam tenni?

Figyelt kérdés
Egy 15eves lany vagyok es eddig nem igazan foglalkoztam olyan sportokkal ahol a hajlekonysag is kell mert amugy sem vagyok olyan hu de hajlekony.Viszont elkezdtem erdeklodni pl a balett irant is de mar eleg idos vagyok ahoz hogy elkezdjem,apum aztmondja remenytelen de en szerintem csak van par olyan gyakorlat amivel legalabb egy kicsit hajlekonyabb leszek.Aki tud kerem segitsen.Elore is koszonom a valaszokat!
2015. jún. 10. 06:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Apud biztos mesterszinten ért a baletthoz, és napi szinten űzi is. Ne hagy, hogy mások eltérítsenek a vágyaidtól! Ha ki akarod próbálni milyen, akkor hajrá!
2015. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Profi balettművész már biztosan nem leszel, ez tény. Ettől függetlenül biztos találsz olyan tanárt, aki foglalkozik "idősekkel" is, akik csak nyújtani szeretnének.
2015. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!