Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot érdemes elkezde...

Milyen sportot érdemes elkezdeni 18 évesen bármibe belevágnék csak el akarok végre érni valamit?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 09:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hát köszi a futás az jó tényleg ,csak így is szoktam menni heti 3 szor mert kutyát meg kell mozgatni ,meg egyedül is szoktam ,de azt eléggé unom :/ ,meg annyira nem szeretnék lefogyni se ,de most már elkezdtem rendszeresebben mozogni ,beleértve futok is
2015. máj. 28. 15:07
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát hacsak nem maratonozol, nem hiszem, hogy különösebben fogynál a futástól. Már ha fogyás alatt izom vesztést értesz. Ha sprintekkel váltogatod a kocogást, meg hegynek futással, akkor még erősödhetsz is tőle lábban. Nyilván kell gyúrni mellette felső testre is.
2015. máj. 29. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
kösz ez jó ötlet lehet hogy ilyen intervall futást fogok csinálni ,mellette pedig húzódzkodom súlyzózok stb
2015. máj. 29. 11:52
 14/16 anonim ***** válasza:
A fartlek-et próbáld ki, ott vannak erre vonatkozóan edzéstervek is, de csinálhatod random is, ha úgy jobban esik. Van olyan változat is, hogy zene ritmusára meg olyan is, hogy lámpától lámpáig vagy postaládától postaládáig, de ez utóbbi talán inkább amcsiknál divat. [link]
2015. máj. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
okés lehet ez lesz
2015. jún. 5. 14:44
 16/16 anonim válasza:
igen
2021. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!