Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gáz, ha 12 évesen azért...

LittleUnicorn17 kérdése:

Gáz, ha 12 évesen azért tornázok, hogy egyszer Michelle Lewin-re hasonlítsak?

Figyelt kérdés
Pár hónapja találtam meg Michelle Lewin-t, aki először kicsit sem tetszett. Aztán elkezdtem nézegetni a képeit és rájöttem, hogy neki igazán tökéletes teste van, amit nem volt könnyű elérnie. Pár hét múlva arra lettem figyelmes, hogy a példaképemnek tekintem és azért tornázok, hogy megfeleljek magamnak és minimálisan hasonlítsak rá. Gondolom nem reális dolog, mert 20 éves koromig, amúgy sem lehet olyan alakom, mint neki.

2015. máj. 14. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
csak akkor gáz, ha fiú vagy...
2015. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok... :D még oda is akartam írni, de azt hittem, hogy ez természetes :D
2015. máj. 14. 17:18
 3/6 anonim válasza:
Szilikont is szeretnél?
2015. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem igazán... inkább az alakra gondolok :)
2015. máj. 14. 20:48
 5/6 anonim válasza:
Nem, de ne ess át a ló túloldalára.
2015. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
simán lehet 20 éves korodig bomba alakod, de nem biztos, hogy pont ilyen, mint neki. A csípő például sok szempontból genetikai adottság, vannak akik bármennyit is edzenek, nem lesz ilyen kerek a fenekük (ettől lehet másképp izmos, és formás).
2015. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!