Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőterem tippek? Személyre...

Edzőterem tippek? Személyre szabva

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, elsősorban azokét, akik járnak fitnessterembe.


A helyzet az, hogy 19 éves lány vagyok, 25 kiló súlyfölösleggel, amitől augusztusig szeretnék valamennyire megszabadulni.

Még ha ennyitől nem is, de egy 10-15 kilót jó lenne ledobni. Persze odafigyelnék az étkezésekre is, nem is kérdés.

Viszont mivel még sosem voltam kondiban, fogalmam sincs, mit és hogyan kéne csinálnom, elkezdenem.

Gondoltam személyi edzőre, de félek, túl drága, ráadásul barátnőmhöz csatlakoznék be, ő már jár pár hete. Csak nem akarok mindenben tőle függni, ezért szeretnék egy képet kapni, hogy mit hogy kéne.

A problémás területek: kar, has, combok és popsi. Tehát minden :(

Elvileg van egy korlátlan bérlet amit reggel 7től délután 5ig használatba lehet venni, ezt szeretném minél jobban kihasználni.

Heti 4 alkalomra gondoltam, plusz oda le is kell bicikliznem, majd vissza. Nem sok, 5 perc az egész ha gyorsan tekerek.

Szóval kezdőként (vagy picit keményebb szinten, elég jól bírom magam) mit ajánlotok?

Minden nap kéne minden gépen ellennem, vagy egyik nap kar, másik nap has stb?

Illetve mennyi az ideális idő? 1 óra, másfél?

Kicsit ideges vagyok, hiszen sok helyen olvastam, hogy rengeteg vékony lány is jár oda, aztán nevetnek a ducibbakon :(


Na mindegy, előre is köszönöm a segítséget!



2015. máj. 10. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sárgakapszula ebook elolvasása,

Google: alapismeretek shop.builder - cikksorozat elolvasása

Google: szálkásító étrend shop.builder - cikk elolvasása.

2015. máj. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%

Tobb tippem is van, begyuk sorjara;

-szokj ra a speed-re, fogyaszd 2-3 napig, majd aludj 1 napot, ezt ismeteld meg 5 alkalommal, garantalom egy darab sportszelet sem fog lemenni a torkodon, viszont dobj ra par darab centrum a-z-t. Grantalom neked, -10kiló 2 het alatt.


-Szokj ra a dohanyzasra es a kavera, napi egyszeri etkezes, -7kilo perhet.


-Csak taplalekkiegeszitoket szedj, amitol mocskosul ehes leszel 1 het -12kilo


-Intravenas amfetamin hasznalat, 1 hetig, napi 2 gramm, 1het -18kilo


Remelem segitettem.

2015. máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ne dohányozzon senki hogy fogyjon mert több kárt tesz vele mint hasznot mert tönkre vágja a tüdőt. A kávét tudom azért írod mert vízhajtó hatású de fölösleges csak víz hogy minél kevesebb olyat vigyen be ami egészségtelen (nem azt mondom ha kívánja ne igyon) plusz ki tudja lehet hogy egyszer abba hagyja a sportot és ezért szokott rá a dohányzásra ami nem csak egészségtelen hanem még drága is de ha nem is szokik rá akkor is egészségtelen és roncsolja a tüdőt na meg egy SPORTEMBER ne dohányozzon.
2015. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na hát cigizni soha az életben nem fogok, 16 évig apám minden nap 2 dobozzal elszívott a közvetlen környezetemben, köszönöm, elég is volt. :D A testemet tönkre tenni se akarom, ergo minden ilyen gyorsfogyasztó ki van zárva, van időm nekem lefogyni, 4 hónap sok idő :D


1. válaszoló: megnézek mindent, köszönöm!

2015. máj. 11. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!