Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tánc lenne a legjobb...

Milyen tánc lenne a legjobb nekem? 12/l

Figyelt kérdés

12 éves, 164cm és 41kg vagyok. Magas&vékony..

Szeretnék valamilyen táncot tanulni. Gondolkodtam hip-hop-on (idővel Breakdanceet is akarok), szerintem jó.

A stílusom ahhoz van a legközelebb (laza ruha, tornacipő).

Szerintetek ez jó? Úgy értem nem leszek véknyabb vagy görbe? :D

Köszi minden értelmes választ! :)



2015. ápr. 29. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

En nem szeretem a hip-hopot, pedig en is ilyen tornacipo+sportosabb cuccok stilusu lany vagyok, megis tancban a klasszikus kozelebb all hozzam (meg zeneben is, de ott nem feltetlenul a komolyzenere gondolok, csak azokra, amik NEM dubstep). Szerintem nezz meg par videot youtubeon ilyen tancorakrol, biztosan van fent mindenfele. Meg a lakhelyeden is nezz korul, hogy mire van lehetoseg, hogy fokent azokat nezegessed. Barmit valaszthatsz, sose tudhatod, hogy mi jon be neked tanc teren, mert nem hasonlithato az oltozkodesi stilushoz szerintem. Lehet az tarsas tanc, latin, balett, kortars tanc, hip-hop, rsg (ritmikus sportgimnasztika), talajtorna, modern tanc...

13/L

2015. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Megnézem ;)
2015. ápr. 30. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!