Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A K1-ben nem látok nagyon...

A K1-ben nem látok nagyon Savate-st meg egyéb versenyeken se ez miért van?

Figyelt kérdés

Mindenhol a Savate-t istenítik, hogy milyen jó a Muay Thai meg milyen rossz, ehhez képest az ilyen versenyeken általában Kickbox, Muay Thai meg ilyesmik vannak leginkább.


Ez azért van mert a Savate-t inkább utcán használják, illetve a Savate-sok inkább maguk közt harcolnak mintsem más stílusok ellen?


Tévedés ne essen nekem is bejön, gyors, dinamikus stb.

És érdekelne, hogy a Savate mennyire jó? Azt mondják utcai harc meg kocsmai akármiből alakult ki. Én is utcára készülnék fel vele, nem vagyok az a versenyzős típus. :)) Ez mennyire lenne jó?


Persze nyilván nem jön be kardos-gépfegyveres támadóval szemben, de ha nincs ilyenjük akkor ez mennyire jó ha komolyan veszem?


2015. márc. 21. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem látni K1-ben savate-ot?


Mert nem stílusok harcolnak hanem emberek. K1-ben rúgnak? Na, a savate-osok is rúgnak.. elvi szinten bármikor elmehetnének savate-osok is k1 versenyre, ha kedvük tartja. Valószínűleg meg is állnák a helyüket, pont úgy mint a thai-osok.


Utcán ruhafüggő, de szerintem a rúgások nem annyira jönnek be. Kivéve a mély rúgások, savate-ban meg ezeket is gyakorolják elvileg. Meg kézzel is jól dolgoznak, hasonlóan a boxolókhoz.

2015. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ernesto hoost elég eredményes savate-os volt,szóval ott van ő nehézsúlyban egyszer.

alacsonyabb súlyban meg farid khider.

2015. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!