Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell valakit 1 ütésből...

Hogyan kell valakit 1 ütésből kiütni?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem... Vannak egyesek akik egy pofontól (rendes pofon tenyérrel) kidőlnek, akkor hogy bírnak annyi ütést a profik?


Meg volt hogy belémkötöttek, és akkor ütöttem 1 et ami betalált, parasztlengős volt szóval volt lendülete rendesen, ráadásul lépcsőről rugaszkodtam el de csak az orrát törtem el és nem ájult be.


Nem verekedni akarok, ez csak pusztán kíváncsiság. Olyat hallottam, hogy ha egyenessel állcsúcson ütünk valakit akkor az agy lekapcsol, de ettől se fekszik ki mindenki.



2015. márc. 15. 02:44
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Menj el box edzésekre , aztán egy pár év múlva megtanulod. Gondolod hogy itt le írná valaki és megtudnád tanulni.
2015. márc. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem mindegy hol ütöd meg, a fejen van jó pár pont ahova ha betalálnak könnyen kifeküdhet az ember, az orr az mondjuk pont nem ilyen és az adrenalintól előfordulhat, hogy nem is érzi. Az, hogy ki mennyire bírja emberfüggő és lehet valamennyire ráedzeni a nyak erősítésével.
2015. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az orrba veréstől legfeljebb seggre esik, de nem feltétlen ájul el. Ha el is ájul akkor a sokktól. Állra kell menni, fültőre. És van aki jól bírja az ütést, tehát hiába vered állba, nem dől ki. De olyan is van aki egy lepkefingtól is eldől. Ez emberfüggő.
2015. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de mi a titka pl a pofonos (!) kiütések? Fülre kel? Vagy mi?
2015. márc. 15. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Pofonnal nem lehet kiütni senkit. Ököllel üss. Ha fültövön vágod, akkor elszédül. Utána b*szd állba és kifekszik. Fültőre érdemes a harc elején menni, mert ha jól betalálod egy nagy horoggal vagy csapottal, akár egy szabálytalan lengővel, akkor biztosan elszédül.
2015. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=CV3TDLRDKIY ezekben pofonokat adnak. pl 1:24 nél az tuti az volt, mert csattant. De jó gondolom ezek nem hagyományos pofonok, hanem teljes erőből és úgy biztosan nagyobb a hatása. Egyszer kaptam egy pofont egy csajtól akkor hirtelen minden fekete lett pár 1 másodpercre és csillagokat is láttam azt hiszem :DDD Na akkor ha azt megszorozzuk 10 el mondjuk amit egy férfi üt akkor lehet mégis csak ki lehetne fektetni valakit, legalábbis olyat aki abszolút nincs hozzászokva. Lehet a sokktól feküdnek ki?
2015. márc. 15. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. 1:24-nél pedig ugyan tenyérrel volt, de belevitte a testét ha megnézed. Ráadásul áll fölé ment valamivel. Ez nem hagyományos pofon volt. Én kaptam sok pofont tenyérrel, de az nem ilyen volt egy sem. Amikor viszont ököllel verték a fejemet, akkor elsötétült a világ, de nem estem össze, nem tudtak kiütni, pedig helyzeti előnyben volt a támadó. Ez azért lehetett, mert bírom az ütést, illetve nem volt ereje leütni a lábamról.
2015. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként jut eszembe az erő is sokat számít. Ha pehely súlyú vagy kevés izommal, akkor nem fog menni a kiütés.
2015. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!