Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kiütni a boxgépet...

Mr. Zaccmester kérdése:

Hogyan lehet kiütni a boxgépet 999-re?

Figyelt kérdés

Tudnátok egy pár jó trükköt mondani, amivel jóval nagyobbat lehetne ütni az ilyen boxgépeken? :)

Előre is köszi!


2011. febr. 2. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer láttam,hogy egyenruhás rendőrök rúgták.

A rúgás sokkal erősebb az ütésnél,uh egyből rekord lett.

De láttam olyat is aki nekifutásból ütötte az is magas érték lett.

Az idióták:).Amikor utoljára ütöttem bele 10 éve,voltam vagy 75 kiló 700 körül lett.

2011. febr. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
amint leért a zsák, akkor kell ütni!
2011. febr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hali


nyilván kell hozzá erő is, de a technika nagyon fontos. Én egyszer két lépésből (enyhe lendületet véve) jobb horoggal kiütöttem 1000-ig, bár én boxoltam régen.

A lényeg az ha ütsz, ne csak a karod mozduljon hanem fordulj rá teljes felsőtestedből.

2011. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lábból kell kiinditani az egész mozdulatot.Ha jobb kézből ütsz akkor a bal lábad kicsit elől a jobb kicsit hátul érezd ahogy végigszalad az erő a testeden.És kifordult helyzetből dölj rá oldalrol az ütés végén felsőtestböl egy 30fokos fordulat a zsák felé telibe az ököllel és magas lesz az eredmény:)
2011. febr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket! :)

Holnap kipróbálom ezeket. :D

Viszont nálam egy para van, mivel szar kicsit a jobb csuklóm, ilyen lecsapó mozdulattal tudom csak ütni a kezem oldalsó részével. Értitek mire gondolok. :)

Bár így se ütök rosszakat, átlagban 910-930 között ütögetek. De láttam már vékonyabb srácokat 940-950 körülieket is ütni. :)

Szóval ezzel a csapós ütéssel, ahogy most én tudok ütni, abból hogyan lehetne kihozni kicsit jobbat még?

2011. febr. 2. 23:25
 6/6 ibi racsis válasza:
hogy tudtok ilyeneket ütni én még igaz nem próbálta de biztos az biztos tömeg szer gyorsulás egyenlő erő hát én elég vékony vagyok de a gyorsuláson hogyan lehet javitani csak igy ithoni edzésekkel
2013. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!