Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri boxra járni?

Szerintetek megéri boxra járni?

Figyelt kérdés
szerintetek megéri ? havi 2000 ft csak, heti 3 óra.

2015. márc. 13. 18:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Megéri.És ez nagyon olcsónak számít.
2015. márc. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát az edző szerintem nagyon normális, odafigyel. Csak ezt azért kédeztem hogy tényleg látni fogom a hasznát, nem úgy mint egy osztálytársam aki 5 éve dzsudzitzuzik vagy mi a fene, és semmit se tud ?
2015. márc. 15. 09:23
 13/15 anonim ***** válasza:
A box hasznos mert megtanulsz ütni, hozzászoksz az ütésekhez, megtanulod levédeni magad, el tudsz mozogni, jó lesz a kondid, gyorsabb leszel, a reflexeid is rengeteget fognak fejlődni, de én boxolóként azt vallom, hogyha minimum 2-3 ember közelít feléd késsel(vagy más fegyverrel) akkor jobb futni.
2015. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
de azért fegyver nélkül 2-3 emberrel egy bokszoló csak elbír, míg egy sima ember néha 1-el se.
2015. márc. 15. 13:45
 15/15 anonim ***** válasza:

"de azért fegyver nélkül 2-3 emberrel egy bokszoló csak elbír"


Ha tapasztaltak az utcai kuzdelemben, akkor nemigen. De ezt majd megtanulod, ha boxolsz par evet.


Szegyen a futas de hasznos.

2015. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!