Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért jó a női tornadressz?

Miért jó a női tornadressz?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 13:54
 1/5 *Glissade* ***** válasza:
76%
Nem tudom, próbáld ki :)
2015. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ hogy kinek. Aki viseli vagy aki nézi vagy egyszerre mindkettő. Egyébként azért jó, mert szép nagyon. És most nem ezekre az egyszínű slampos rojtos kínai dresszekre gondolok.
2015. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan kényelmes is.
2015. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmes viselet, védi a derekat, ideális sportruházat.

Jól szellőzik, különösen az elasztikus anyagú. Persze, ahhoz, hogy ne fázzon meg benne az ember, mozogni is kell (ugyebár sportruházat), nem csak egy helyben üldögélni. Vagy sétálgatni, bár ha még nem izzadt bele az ember, addig a sétával nincs gond.

Egyébként fiúként írom mindezt, úgy, hogy futáskor én is ezt használom aláöltözetnek.

Még annyi, hogy abszolút heteró vagyok, és imádom a szép lányokat a fényes tornadresszben látni. Sajnos manapság egyre kevesebb az alkalom.

2015. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nekem iszonyatosan kényelmes derekam nem fázik meg testhez simuló ami az elemek vegrehajtasahoz jól jön Csak alig van már a meretemben
2015. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!