Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tornadressz alá érdemes...

A tornadressz alá érdemes tangát venni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 27. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Én csak úgy "natúran", "semmi alatta" szeretem és szoktam hordani a tornadresszt.

Tehát a válaszom az, hogy nem érdemes, de természetesen vehetsz.

Próbáld ki, és döntsd el magad.

2014. júl. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de neked kell eldöntened.
2014. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Dressz alá nem szoktam bugyit venni,hülyeség.
2014. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A sima bugyi kilóg, én ezért csak tangát veszek a tornadressz alá.
2014. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam venni alá tangát, mert az mégiscsak jobban tartja a szerszámot, mint a dressz. Fenék részen pedig azért is jómert nem látszik ki a dressz alól a széle. :)

30F

2014. szept. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

En nagyon nem szeretem ha kilóg a dresszbol a bugyim ezért tangát sokkal kényelmesebb és nem lóg ki sehol .


11/L

2014. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bugyi nélkül hordok tornadresszt, de ki fogom próbálni tangával is.
2014. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség dressz alá bármiféle alsó neműt venni. Egyedül a sportmelltartó az amit megértek főleg ha nagy mellű lány veszi fel a dresszt. De nekem van olyan dresszem amit hátul össze kell kapcsolni és a dekoltázsa is teljesen takar, az alá tényleg felesleges még melltartót is venni. A lábai között meg van egy kis betét nem véletlenül, ezért is hülyeség dressz alá bugyit venni, meg nem is esztétikus ha kilóg a dressz alól, főleg versenyeknél. Én sosem hordtam bugyit dressz alatt. Ha megyek futni vagy valami és alá öltözetnek veszem fel akkor sem veszek bugyit alá. Teljesen feleslegesnek tartom. Annak idején iskolai tesin is amikor dresszt kellett hordani szintén bugyi nélkül viseltem, sokan hülyének néztek a lányok hogy én miért veszem le, de nem érdekelt.
2018. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!